Şirket Profili

SER ELEKTRONİK 1996 yılında Konya Sokak Ankara Elektronikçiler Çarşısı‘nda kurulmuştur.

2008 yılında merkezini Ostim Organize Sanayi Bölgesi’ne taşıyan Ser Elektronik, faaliyetlerine Ostim Merkez ve Ulus Şube olarak devam etmeye başlamıştır.

2010 yılında değişen piyasa koşulları ve teknolojik gelişmelere tam uyum için şirket yenilenme sürecine girmiş ve yeni kalite yönetim anlayışı ile birlikte ISO9001 belgesi alarak yoluna devam etmiştir.

2012 yılında tescilli marka olan Ser Elektronik Shenzhen ve Londra’ personel istihdam etmiş, yurtdışı piyasalara giriş yapmıştır.

Şirketimizin temel çalışma konuları arasında; aktif ve pasif elektronik malzeme, antistatik ürünler, güç kaynakları, test-ölçü cihazları ve bünyesinde bulundurduğu çeşitli temsilciliklerin satış ve pazarlama hizmeti bulunmaktadır.

SER Elektronik, sahip olduğu ERP sistemi ile sektördeki en geniş veri bankasıyla yazılım bağlantısına sahip olup, bu veri bankası içerisinden müşterilerine birkaç gün içerisinde tedarik edebileceği malzemeleri sunmaktadır. Söz konusu bu malzemeler franchise dağılımından gelen kesinlikle orijinal verilerdir.

Şirketimizin temel prensibi mutlak müşteri memnuniyeti ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Bu amaçla müşterilerimize; stoklarımızdan hızlı ve ekonomik çözümler sunup, profesyonel ekibimiz ve geniş tedarik zincirimizle temininde sorun yaşanan malzemeleri uygun fiyat ve hızlı teslim süreleriyle çözüm üretmeyi kendimize ilke edindik.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerine zamanında ve hatasız cevap verebilmek için uzman personelimizle teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtmak. Kalite yönetim sistemimiz ile etkenliğini değerlendirip sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.


VİZYONUMUZ

Elektrik-Elektronik sektöründe satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerle yurtiçinde ve yurtdışında hizmet sunduğumuz kuruluşları arttırıp, ürün ve teknik destek kalitemizin sürekliliğiyle, uygun fiyatlarımızla, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkelerimizle tercih edilen ve güvenilen bir firma olmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, beklentilerini en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve talepler doğrultusunda yeni ürünlere açık olmak,

Teknik desteğe önem vererek müşteri şikayetlerini en aza indirmek,

Personelimizin sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programları düzenleyerek kişisel becerileri artırmak,

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak,

Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmek,

Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.

ISO 9001 Sertifika

ISO 9001 Sertifika