Genel Bakış

Geri ödeme ve iade politikamız yasal gerekliliklere göre belirlenmiştir.

Aşağıda detayları belirtilen geri ödeme ve iade politikamız özetle; müşterinin iadeye hak kazanabilmesi için, iade etmek istediği ürünü yasal süresi içerisinde, kullanılmamış ve aldığı durumda olmak koşuluyla iade etmesi gerektiğini, satıcının ise yasal süresi içerisinde iade edilen ürünün ücretini müşteriye aktarma detaylarını açıklar.

Geri Ödemeler

İade edip geri ödeme almak istediğiniz ürünü merkez adresimize kargolamanızı rica edeceğiz. Kargoladığınız ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme sürecine girecektir. Gönderimini yaptığınız ürünlerin kutu içeriği, aksesuarları, ambalajı ve koruma eklentileri kontrol edilir. İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ürünleriniz iade için onaylandığı takdirde ücret iadesi için işleme alınır. Geri ödemenizin onaylanıp reddedildiğini de size bildireceğiz. İadeniz onaylanırsa, geri ödemeniz işleme konulacak ve yasal süresi içinde ödeme yönteminize iade yapılacaktır.

Ürün İadesi veya Değişimi Hakkında

Ürün iadesi için ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 14 günü geçmeden tarafımıza iade/değişim talebinde bulunmanız gerekmektedir. Bu talebi aşağıda bulabileceğiniz arıza/iade/değişim formunu eksiksiz doldurup, tarafımıza gönderdiğiniz ürünlerin içerisine bu formu koyup iletebilirsiniz. Gönderimini yaptığınız ürünlerin yanında arıza/iade/değişim formu bulunmadığı takdirde ya da form üzerindeki zorunlu alanların eksik veya yanlış bilgi içermesi durumunda ürünlerin iade/değişimi mümkün değildir.

Cayma hakkının kullanımında ürün ambalajlı olması durumda ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış olması ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından ödeme yaptığınız bankanız ile iletişime geçin, geri ödemenizin bankanız tarafından provizyon alıp hesaba yansıması biraz zaman alabilir.

Tüm bunları yapmanıza rağmen geri ödemenizi henüz almadıysanız lütfen mail adresimizden bizimle iletişime geçin.

Kargo gönderimleri

Kargo ile gönderim yapılan ürünlerin tarafımıza ulaşana kadar sorumluluğu göndericiye aittir.